Green Tools

Kurumsal Çözümler

1995 yılında sektöre başladığımız Karaköy  Perşembe pazarı piyasasından sonra; 2004 yılında kurduğumuz ‘Yeşil İthalat ve Pazarlama’ olarak hırdavat sektöründe atmış olduğumuz adımlarla “GREEN TOOLS”  VE “GREEN AIR TOOLS”  marka ürünlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. YEŞİL İTHALAT olarak; yüksek kalite odaklı ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutup her geçen gün daha da yukarılara taşıma gayretindeyiz. Kuruluşumuzdan bu yana geçen bu süreçte her zaman siz değerli müşterilerimizin desteğiyle yeni başarılar elde etme gayreti içerisindeyiz. Green Tools markasıyla yola çıktığımız el aleti grubu ve Green Air Tools marka havalı el aletlerimizin yanı sıra üretimini yapmış olduğumuz “Green Air” marka  spiral hava hortumlarımızla birlikte daha kaliteli ve profesyonel hizmet vererek siz değerli müşterilerimize hızlı ve kaliteli servis yapmak temel prensibimizdir. Yeşil ithalat olarak sizlerden aldığımız  destek ile; başarmanın haklı gururu ve sorumluluk bilinciyle siz değerli müşterilerimize teşekkür eder; hayırlı ve bol kazançlı işler temenni ederiz. Yeşil İthalat ve Pazarlama

Green Tools

Bizim İçin Önemli

İşimiz

Green Tools siz değerli müşterilerimiz için ihtiyacınız olan doğru ürünü tedarik eder. Kalite yönetimi ve iş geliştirme uzmanlarımız tarafından analiz edilen ve teknik şartlara uygun ürünlerin tercihlerini yapar.

Neler Yapıyoruz

7 ürün grubunda 100 den fazla ithal ve ihraç niteliği taşıyan ürünlerimizi bugün siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Ürünlerimiz gerek yurt içi gerekse yurt dışı satış noktalarına ulaştırılmaktadır. 

Ürün Tercihimiz

Green Tools olarak üretim tercihlerimizi ağırlıklı olarak iç piyasadan gelecek talepler doğrultusunda oluşturuyoruz. Havalı grubunda yer alan ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizin tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir.

Zamanın Önemi

Kurumsallaşmanın önemli bir detayı da iş modelinizi ve stratejilerinizi belirlerken zaman yönetimi üzerinde de profesyonelce çaba sarfetmenizdir. Bizce doğru analizlerle planlanmış iş yönetimi ve organizayonuyla yapılan bir işin satış sonrası desteği ile ulaşılamayacak başarı noktası bulunmamaktadır. 

Müşteri Memnuniyeti

"Her iş organizasyonunun sonunda ulaşmak istediği temel hedef noktası müşteri memnuniyeti odaklı olmalıdır" düşüncesiyle faaliyetlerini yürüten Green Tools ailesi siz değerli müşterilerimizin bizi ve ürünlerimizi tercih etmiş olmasından dolayı kıvanç duymaktayız.